biuro12

Co można zjeść w pracy?

Choć większość z nas podczas wykonywania obowiązków służbowych nie myśli o jedzeniu i rzuca się w wir pracy to jest to bardzo niezdrowe. Warto zmienić ten bardzo wyniszczający każdego pracownika nawyk. W nowoczesnym biurowcu można nie tylko zjeść zdrowy obiad, ale również pójść na spotkanie biznesowe lub lunch z przyjaciółmi.

Kantyny i bistra

W kantynach i bistrach znajdujących się na terenie biurowca, można zjeść smaczny obiad. Pracownicy korporacji często korzystają z tej możliwości, bo mogą przez chwilę odpocząć od obowiązków i nie muszą wychodzić z budynku. To również bardzo dobra okazja, aby na spokojnie porozmawiać z kolegą lub koleżanką z biura. W bistrach znajdziemy obiady w stałych cenach lub jedzenie na wagę. Każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Najczęściej serwowana jest kuchnia polska, ale znajdziemy również dania z Włoch, Francji czy Japonii.

A może kawiarnia?

Drugim sposobem na zjedzenie obiadu jest kawiarnia. Może obiad to w tym momencie za dużo powiedziane, ale jeżeli jesteśmy zabiegani to kawa i rogalik, pozwolą nam na parę godzin, naładować akumulatory. Można również zjeść ciasto lub kanapkę, sałatkę. Dzięki temu nie będziemy tracić czasu na czekanie na daną potrawę. W kawiarni na terenie biurowca można się również spotkać po pracy z przyjaciółmi.

Spotkania biznesowe

Jeżeli planujesz spotkanie biznesowe, to najlepsza będzie elegancka restauracja. Tego typu lokale również znajdziemy na terenie biurowca. Można tam z powodzeniem zjeść dania kuchni francuskiej lub japońskiej.

Podsumowanie

Bardzo dobrze, że oferta gastronomiczna w biurowcach staje się coraz bardziej różnorodna. Dzięki temu każdy pracownik będzie mógł zjeść to, co lubi. Ogromną zaletą tego typu miejsc jest to, że nie trzeba wychodzić z budynku i tracić czasu na dojazd w inne miejsce. Cenie również różnorodność cenową, która pozwala zjeść coś każdemu pracownikowi, niezależnie od stanu jego portfela. Ciekawą ofertę gastronomiczną oferują również biurowce w Krakowie. Zobacz zatem tertium business park dla Ciebie.

Dodaj komentarz