kozaki

10 trendów jakie żegnamy w 2015 roku!

Za mocno porwane spodnie oraz kapelusze z bardzo szerokim rondem – tego typu moda znudziła wam się lub też zwyczajnie przestała być fajna. Sprawdźcie jakie trendy pożegnamy w tym właśnie roku!

Co nie będzie już modne w tym sezonie?

1 – mocno porwane spodnie

Pierw ubieraliśmy mocno porwane spodnie. Potem zaczęliśmy nosić dżinsy z łatami, lub przecięte w kolanach. Nie którzy z was także obcinali spodnie na szorty i w ogóle nie zwracali uwagi na wiszące nitki. Potem po pokazie gdzie przedstawione były spodnie z wielkimi dziurami chętnie zaczęliśmy je nosić na co dzień. Jednak przychodząca wielkimi krokami zima spowodowała że odstawiamy ten trend na zawsze.

2 – Crop topy – niestety znikają już z mody. Mimo wszystko nosiliśmy je do wszystkiego – ołówkowych spódnic, czy też poszarpanych dżinsów, a nawet do eleganckich cygaretek. Moda na tego typu topy sprawiła że mniej wstydzimy się odsłoniętego brzucha.

3 – Ombre – fryzura, jaka nie wymagała poświęcenia całych włosów. W razie nie trafionej metamorfozy zawsze mieliśmy możliwość ściąć ciemniejsze końce, albo zostawić tylko te rozjaśnione. Pokochały ją modelki i różne gwiazdy, a z czasem zaczęli także nosić zwyczajni ludzie.

4 – baskinka – wspaniale podkreśla kształty i dzięki niej nasze ciało wygląda seksownie.

5 – Szpilki nude – takie szpilki całkowicie wydłużały nam optycznie nogi. Szpilki nosiliśmy do każdego rodzaju ubioru. Nie oferowały jednak one do naszego ubioru żadnego charakteru dlatego szybko powinniśmy o nich zapomnieć.

6 – Oko – Makijażystki od dawna uczyły nas jak malować oczy, aby uzyskać efekt powiększonego oka. Mamy możliwość już z pamięci powtarzać reguły jak przyciemnić oko w zagięciu, lub rozjaśnić je na powiece. Również doklejane rzęsy i efekt murowany ale już dawno nie stosowany. W nowym nadchodzącym sezonie nasze oczy powinny cieszyć się naturalnością.

7 – Kapelusze z szerokim rondem – To te kapelusze używane były najczęściej przez blogerki, które stosowały je do do tiulowych mini, czy też rurek.

Jeśli interesujesz się modą i chcesz być na bieżąco z modowymi nowościami odwiedź portal http://modowy-zakatek.pl/kategoria/najnowsze-trendy/

Dodaj komentarz