czerwone-spinki-do-mankietow-srebrne-prostokaty-n28

Spinka do mankietów – kolory i kształty

Spinka do mankietów znowu wraca do mody. Kiedyś, w dwudziestym wieku raczej była ona uważana za staromodną. Dzisiaj znowu spinki są popularne, choć nie tak ozdobne jak kiedyś. Spinki są za to bardzo kolorowe. Mają też nietypowe kształty.

Różne kolory spinek

Jak jednak łączyć kolory spinek? Czy zielona spinka pasuje do czerwonego krawata? Na pewno ciekawym zestawieniem jest brąz z beżem. Dlaczego? Otóż z prostego powodu, są to kolory o podobnej tonacji. Beż i brąz to barwy ciepłe. Brązowy kolor spinki świetnie będzie pasować do beżowego krawata. Możemy dopasować także koszulę w podobnej tonacji. Są to sprawdzone i bezpieczne zestawienia. Z kolei niebieska spinka do mankietów świetnie będzie pasowała do fioletowej koszuli. Do tego zestawienia świetnym pomysłem będzie niebieska barwa krawata. Dobrym zestawieniem jest także czerwień z niebieskim oraz białym. Możemy na przykład założyć niebieski krawat do białej koszuli i do tego zestawienia dobrać czerwoną spinkę.

Lazuryt czy agat?

Ale spinka do mankietów może mieć także różną fakturę. Obecnie bardzo popularne są spinki z kamieniami szlachetnymi. Na przykład może to być lapis laluli, popularnie zwany lazurytem. Taki kamień szlachetny jest koloru niebieskiego. Jest on nie tylko piękny, ale także ma on bardzo atrakcyjne właściwości. Lazuryt wspaniale bowiem wpływa na kreatywność. Poszerza także horyzonty myślowe a także zwiększa inteligencję. Lazuryt świetnie nadaje się jako spinka do koszuli w kolorze zielonym oraz fioletowym, sam bowiem ma kolor w takim zimnym odcieniu. Spinki do mankietów mogą być także z korala. Koral z pewnością poprawi nam nastrój a także sprowadzi dobre pomysły i ukoi myśli. Są także spinki z agatu lub innych kamieni szlachetnych. Warto wybierać spinki z kamieni, bowiem takie kamienie mają szczególne właściwości ezoteryczne. Oczywiście najlepsze są w formie nieoszlifowanej, ale i oszlifowane mają ciekawe działanie, choć na efekty trzeba czekać trochę dłużej.

Wejdź do sklepu https://modini.pl/28-spinki-do-mankietow i zamów odpowiednie spinki dla siebie.

Różne kształty spinek

Spinka do mankietów może mieć także różną formę. I to najbardziej wymyślną. Mogą być na przykład formy serduszka, co szczególnie polecane jest dla zakochanych panów. Są też ciekawe formy samochodów a także może być spinka w kształcie roweru czy samolotu. Są spinki w formie książek czy w formie długopisu. Są też bardzo oryginalne spinki w formie zegara lub budzika. Fanów piłki nożnej z kolei bardzo ucieszą spinki w formie piłki. Ciekawe są także spinki w formie koła do samochodu, co szczególnie zadziwi i ucieszy fanów samochodów.

Dodaj komentarz